A A A
Plakat

Zapraszamy do udziału w kolejnej, piątej edycji akcji dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli „Udekorujmy razem choinkę na Rynku w Słomnikach”.  W tym roku motywem przewodnim jest stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zachęcamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli do przygotowania choinkowej dekoracji, która ozdobi choinkę na Rynku w Słomnikach. Technika jest dowolna; ważne, aby wykonana była w tematyce patriotycznej nawiązującej do motywów odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymają nagrody i dyplomy ufundowane przez organizatora akcji Urząd Miejski w Słomnikach.

Regulamin akcji, zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz metryczka do pobrania pod tekstem. Metryczkę należy wypełnić  imieniem i nazwiskiem,  klasą lub grupą i nazwą placówki, którą należy dołączyć do ozdoby choinkowej.

Ozdoby można także przynieść bezpośrednio do Urzędu Miejskiego – na dziennik podawczy do 10 grudnia br. Ważne, aby dekoracja posiadała metryczkę i uchwyt do zwieszenia na choince; szczegóły w regulaminie.

Załączniki:
Pobierz plik (zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych.docx)Zgoda na przetwarzanie danych w osobowych[ ]14 kB2018-11-20 15:06
Pobierz plik (metryczka_2018.doc)Metryczka[ ]30 kB2018-11-20 15:06
Pobierz plik (regulamin_choinki_2018.docx)Regulamin[ ]19 kB2018-11-20 15:05